BİZ

Geleceğin içinde, bugünün ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Teknolojiyi kullanan herkesin değişen dünya trendlerine uyum sağlayabilmeleri ve hızlı, yenilikçi, sürdürülebilir imkânlara erişmeleri için teknoloji çözümleri üretiyoruz. Bu çözümler, ülkemizin gelişmesini ve teknolojik inovasyonları da beraberinde getirecektir.
Ekibimizin teknolojiye olan bakış açılarını en yaratıcı şekilde ortaya çıkarmaları ve uzmanlaşmaları için bir ortam yaratıyoruz. Gençlerin enerjisini bu ortama taşıyarak, potansiyellerini açığa çıkartabilecekleri fırsatlar sunuyoruz.

Özgün TİMUÇİN

Özgün TİMUÇİN

Takım halinde çalışmaya son derece önem veren ekibimizde code review ve pair programming gibi birbirimizin gelişimine katkı sağlayan bir çalışma ortamında geliştirme yapmak da işimizin güzel kısmı.

Koray KOCABAŞ

Koray KOCABAŞ

Demirören Teknoloji bir Ar-Ge Merkezi ve bu yapı sayesinde başta medya sektörü olmak üzere birçok sektörün dijital dönüşümüne katkı sağlamaktayız. Türkiye'nin en yüksek hacimli platformlarının ölçümlenmesi, raporlanması ve büyük veri denildiği zaman akla gelen bileşenlerin (hacim, hız, eşitlilik) tamamının yer aldığı yapıyı inşa etmek, bu yapının üzerine katma değeri yüksek ve çalışan verimliliği arttıracak projelerin geliştirilmesine ortam sağlanması en büyük motivasyon sebebi olabilir.

Didem MAKAROĞLU

Didem MAKAROĞLU

Büyük veri analitiği yüksek lisansıyla yepyeni bir kariyer hayatına adım atarken beni en çok heyecanlandıran fikir herhangi bir sektöre bağlı kalmaksızın, tüm dünyayla aynı dilden konuşabileceğim bir alanda çalışabilmekti. Şu anda farklı uzmanlık alanlarında kendimi geliştirebileceğim, projelerin oldukça yenilikçi ve yazılım geliştirme standartlarını referans aldığımız firmalardan çok farklı olmadığı kompakt bir ekipte işimi severek yapıyorum. Ar-Ge Merkezi olmamız sebebi ile iş dışında akademik yayınlar üzerine çalışabilmem ise benim için büyük bir avantaj sağlıyor.